הי אני תמרי, ואני שמחה שאת כאן!

תרצי להתייעץ? אני אשמח לדבר איתך. אפשר ללחוץ על הכפתור, לשלוח לי אימייל או להתקשר

connect@birthandbecoming.com

054-8279780

ליווי הריון, והכנה רגשית ללידה

פיזית או בזום

ליווי הריון הוליסטי ורגשי משלב גוף-נפש-רגש, ונוגע בהכל:

עיבוד פחדים ורגשות לקראת לידה, לקראת הורות, הזוגיות שמשתנה, השבועות הראשונים אחרי הלידה, בהירות בקבלת החלטות, וחיבור עמוק אלייך. וכמובן – מקום לשאול מיילדת את כל השאלות שעולות לך לאורך המסע.

המפגשים מתקיימים בנחת, באווירה ביתית ושלווה, עם כוס תה ביד, מקום *לכל* מה שאת מביאה. הסשן כולל שיחה וגם אופציה לאינטגרציה עמוקה שכוללת חיבור אל הגוף ועבודה פנימית דרך דימיון מודרך, נשימה, ושאר טכניקות כחלק מהפגישה (כן גם בזום!).

היתרונות של ליווי רגשי בהריון ולקראת לידה:

– הקלה משמעותית בתחושות חרדה ולחץ

– הבנה של הפחדים והספקות לקראת לידה, מאין הם מגיעים, ומה הם מבקשים

– בהירות לגבי הרצונות והצרכים שלך בלידה, ואיך לתקשר אותם בהצלחה

– סל כלים שיאפשר לך לפגוש את הרגשות שלך ברכות ובחמלה

– הקלה בתחושות הצפה (בחיים בכלל ובפרט בנוגע ללידה)

– עזרה ובהירות בקבלת החלטות בהריון ובלידה בצורה שמיטיבה ונכונה *לך*

– תמיכה רגשית בנושאי זוגיות שעולים

– ייעוץ מקצועי כיצד להתכונן לשבועות הראשונים אחרי הלידה

– מרחב בטוח, מכיל, ולא שיפוטי להעלות כל נושא שעל ליבך בתקופה המשמעותית הזו

– אפשרות לדון בכל נושא שקשור להריון וללידה עם מיילדת בעלת 12 שנות ניסיון בתחום, כולל בדיקות, התערבויות, ודרכים טבעיות להקל על הגוף

ליווי רגשי לנשים – חיבור אל הילדה הפנימית

פיזית או בזום

ליווי הוליסטי ורגשי משלב גוף-נפש-רגש, ונוגע בהכל:

תהליך ריפוי עמוק דרך עבודה עם הילדה הפנימית.

המפגשים מתקיימים בנחת, באווירה ביתית ושלווה, עם כוס תה ביד, מקום *לכל* מה שאת מביאה. הסשן כולל שיחה וגם אופציה לאינטגרציה עמוקה שכוללת חיבור אל הגוף ועבודה פנימית דרך דימיון מודרך, נשימה, ושאר טכניקות כחלק מהפגישה (כן גם בזום!).

היתרונות של ליווי רגשי ועבודה עם הילדה הפנימית:

– בהירות לגבי חסמים רגשיים וקונפליקטים פנימיים בחיים, ואיך הם מתבטאים ביום יום

– הבנה של הפחדים והספקות שמלווים אותך, מאין הם מגיעים, ומה הם מבקשים

– סל כלים שיאפשר לך לפגוש את הרגשות שלך ואת עצמך ברכות ובחמלה

– שיפור והקלה משמעותית בתחושות חרדה, לחץ, והצפה

– עזרה ובהירות בקבלת החלטות בחיים בצורה שמיטיבה וקשובה *אלייך*

– ליצור מרחב בטוח, מכיל, ולא שיפוטי בתוכך, שיאפשר לך לפגוש את החיים בצורה אחרת

עיבוד חווית לידה

פיזית או בזום

עיבוד לידה נועד לכל מי שמרגישה צורך לעשות אינטגרציה ועיבוד רגשי ללידה שהיתה לה.

לידה היא אירוע עוצמתי ואינטנסיבי, ולעיתים קרובות נשים (גם כאלה שלא היו קוראות ללידה שלהן טראומטית) מרגישות צורך להבין: מה בדיוק קרה שם, ולמה? או למה הרגשתי ככה כשקרה או נאמר דבר כזה או אחר? או אולי לחזור ביחד לרגעים מסויימים ולאחות בהם כאב שנותר לא פתור, ולהסתכל ביחד על הסיפור שאת מספרת לך עלייך כתוצאה מהחוויה.

לידה ממש לא חייבת להיות טראומטית בהגדרה שלה כדי שהיא תשאיר בך חותם שלא מיטיב איתך, חותם טראומטי. אני כאן כדי לעזור לך להשלים את התמונה – הן מבחינת השבת החלקים החסרים למקומם, והן ברמת השלום הפנימי עם החוויה, והכי חשוב – עם עצמך.

עיבוד לידה איננו ״מותרות״, הוא מאוד חשוב לנפש שלך ולחיים שלך ושל משפחתך. מחקרים מראים שלידה טראומטית משפיעה על כל תחומי חייך: בריאות הנפש שלך (דכאון, חרדות, PTSD), התקשרות עם התינוק.ת, הנקה, זוגיות, תפקוד בבית, יחסים עם הילדים הגדולים, תפיסת ערך עצמי, היכולת לתפקד בעבודה, ואפילו על תוכניות לגבי הרחבת המשפחה בעתיד.

אם תרצי שנעבור ביחד על התיק הרפואי שלך מהלידה חלק מהתהליך

הסשן כולל שיחה וגם אופציה לאינטגרציה עמוקה שכוללת חיבור אל הגוף ועבודה פנימית דרך דימיון מודרך, נשימה, ושאר טכניקות כחלק מהפגישה (כן גם בזום!).

תוהה אם זה בשבילך? תרצי להתייעץ? אני אשמח לדבר איתך. אפשר ללחוץ על הכפתור, לשלוח לי אימייל או להתקשר

connect@birthandbecoming.com

054-8279780

נשים מספרות על תמרי

.רייצ׳ל ל

העבודה עם תמרי היא אחת החוויות הכי מרפאות ומשרות שלווה של חיי. אפילו כשהעבודה עמוקה והאמת שעולה מביאה אתגרים – תמרי ממלאת את המרחב באהבה ובנוכחות עוצמתית ויציבה. היא החזיקה עדות מלאה בחמלה לכל החלקים שלי ועזרה לי למצוא את דרכי דרך הדמעות והצחוק אל מקום בתוכי שהוא מלא באור ואהבה אין סופית של הבריאה כולה. העבודה איתה שינתה את הדרך בה אני רואה את חיי, אותי, את העבר והעתיד ואת מקומי בעולם. המסע עם תמרי הוא ברכה שאני מייחלת לעשות שוב ושוב.

.שרה ב

הרגשתי כל כך בטוחה עם תמרי מההתחלה. היה לי ברור שהיא רואה את החוויה שלי ממקום שמחובר עמוקות להדרכה אינטואיטיבית ומלאת חמלה. סמכתי מאוד על מה שהגיע אלי דרכה, ההדרכה שלה מדוייקת, מקורקעת, והיא ערוץ לאנרגיה נשית מאוד אוהבת ומלאה בתבונה. הרגשתי מאוד בודדה לפני שהעבודה המשותפת שלנו והיא נתנה לי עוגן, לדעת שהחוויה שלי אמיתית, לתת לה תוקף, והרגשתי שרואים אותי. הרגשתי את האמונה היציבה שבה שיש לי את כל הכוחות כדי למצוא ריפוי. היא עזרה לי להבין תובנות חשובות עבורי כדי לשחרר ולעבור טרנספורמציה משמעותית. תמרי היא מיילדת לתהליכים שהם הרבה מעבר ללידות פיזיות. הרגשתי שהייתי ממש צמאה לעבודת עומק, והעבודה איתה הרגישה כמו לשתות מנביעה רעננה

.סטפני מ

אני לעולם לא אשכח את הטיפול המדהים שקיבלנו מתמרי בלידה של הבן שלנו! הרגשתי כל כך בטוחה ומוגנת בידיים שלה. היא העניקה לי הרגשה עמוקה של כבוד ואהבה שממש עזרו לי להתחבר אל הכוחות והאומץ שלי למצוא את דרכי בתוך לידה מאוד ארוכה ומורכבת.  האנרגיה הטובה שלה, הידע שלה איך לתמוך בלידה טבעית, וההבנה שלה של נשים בהריון עזרו לי לחוות לידה חיובית ומשמעותית שאני לא ארצה לשכוח לעולם. 

.קריסטה מ

לתמרי יש נוכחות עוצמתית ומלאה באהבה, חמלה, ידע, וחוזקה. היא עזרה לי להרגיש בטוחה ושיש לי את כל התמיכה שאני צריכה. סמכתי עליה לגמרי, היא בן אדם ממש מיוחד. היא עשתה מעל ומעבר כדי שיהיה לי כל מה שאני צריכה במסע שלי. אמונה שלה בכוחות שלי ממש עזרה לי למצוא את העוצמה שלי. האהבה שלי וההודיה שלי עליה לאורך כל החוויה המשותפת שלנו עולות על גדותיהן

.אליזבת ת

אין לי מספיק דברים נפלאים להגיד על תמרי. היא כל כך אכפתית ומלאה בידע, תבונה, וסבלנות בכל שאלה, פחד, ודאגה שעלו אצלי. תמיד הרגשתי שאני בידיים הכי טובות איתה, והחמלה שקורנת ממנה כל כך תמכה בי. יש לה ממש מתנה בעבודה עם נשים בהריון ולידה. אני לא יכולה להודות לה מספיק על החלק שלה במסע הכל כך משמעותי הזה שלנו.

…קצת עלי

הי, אני תמרי ליה בז. אני מיילדת בעלת תואר ראשון ושני במיילדות מארה״ב, עם התמחות בליווי הריון, לידה, וליווי אם ותינוק.ת 6 שבועות אחרי לידה. חייתי בעשור האחרון בארה״ב, שם גם היתה לי קליניקה פרטית לליווי הריון, לידה, ואחרי לידה במדינת וושינגטון.

בנוסף רכשתי שלל הכשרות מגוונות: תטא הילינג, דימיון מודרך, תרפיית התקשרות בגישה סומאטית, דולה, מדריכת הכנה ללידה, תומכת הנקה, ומטפלת ברייקי.

היום בקליניקה אני מלווה נשים רגשית במהלך ההריון, אחרי לידה (עיבוד לידה), ובתהליכי ריפוי דרך חיבור אל הילדה הפנימית. בנוסף אני מנחה מעגלי הריון וסדנאות הכנה רגשית ללידה.

ליוויתי מאות נשים בשדה ההריון והלידה, והיום אני משלבת שלל טכניקות טיפול ואינטגרציה בעבודה שלי עם נשים, מה שמאפשר לי להציע ליווי הוליסטי ועמוק שכולל תמיכה פיזית, נפשית, ורגשית.

העבודה הכי משמעותית שלי היא בלעזור לנשים לחזור הביתה אל עצמן, להתחבר פנימה ולבנות מערכת יחסים אוהבת מבפנים – גם בשדה ההריון והלידה וגם מחוצה לו – שתהדהד אחר כך לכל החלקים בחיים.

אני כאן כדי לצעוד איתך במסע הייחודי שלך.